З 13.02.17 по 23.02.17 в гімназії "Євроленд" пройшла Декада іноземних мов. Згідно плану декади в 5 класі пройшов відкритий урок з англійської мови (вчитель Яковець Т.О.)
Ось знову рік Новий іде, Хай щастя він Вам принесе, Міцне здоров’я подарує, Хай радістю Ваш дім квітує. Любов’ю хай серця живуть, Тепло душі для Вас несуть. Хай мир і лад у Вашій хаті будуть, Хай завжди щирість Вам дарують люди.
Щиро вітаємо переможця ІІ (районного) етапу олімпіади із англійської мови Олександру Зубову, ученицю 9 класу гімназії "Євроленд", її вчителя Григорян М.М., батьків і друзів.
Сьогодні наш табір офіційно змінив координати й перетворився на галасливу, сонячну та неймовірно стильну Одесу. Дрес-код дня — посмішка, наче щойно виграв мільйон!
Подорож містами України у літньому таборі Ліцею «Євроленд» триває, і цього разу наш маршрут привів нас до загадкового та атмосферного Львова. Протягом дня кемпери відкривали для себе ...
Під керівництвом вчителя музичного мистецтва Філіпчук Марії Анатоліївни юні таланти здобули високі нагороди: Волянська Аліса учениця 3-Б класу Волянська Діана, вихованиця дитячого садка ...